Seca to rodzima firma, która od bardzo wielu lat oferuje swoim klientom wysokiej jakości ubrania i akcesoria motocyklowe z najwyższej światowej półki. Z szerokiej oferty marki Seca w pierwszej kolejności należy zwrócić szczególną uwagę na solidne kaski, stylowe kurtki, spodnie i buty motocyklowe, które w swojej klasie i w swojej cenie nie mają sobie równych. Dużym zainteresowaniem cieszą się także modne rękawice, które zapewniają bezpieczną i wygodną podróż.


Dlaczego warto postawić na markę Seca?

Polski producent od wielu lat udowadnia, że potrafi projektować nie tylko bezpieczne i wygodne, ale również bardzo ciekawe stylistycznie produkty. Odzież Seca to doskonała propozycja nie tylko dla doświadczonych motocyklistów, ale również dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją wielką przygodę z motoryzacją. Olbrzymią zaletą polskiego producenta jest nie tylko wysoka jakość i konkurencyjne ceny, ale również bardzo duża dostępność.

 

undefined


Tekstylne kurtki motocyklowe

Firma Seca zdobyła szerokie grono zadowolonych klientów przede wszystkim dzięki oryginalnym i niepowtarzalnym kurtkom tekstylnym. Wszystkie kurtki marki Seca wykonane są z materiału MexDura® 600D, który może pochwalić się doskonałą odpornością na przetarcia. Kurty tekstylne nawet po wielu latach użytkowania prezentować będą się bardzo okazale. Na szczególną uwagę zasługują także specjalne panele z wytrzymałego materiału MeshProtecto, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.